Football - There is beautiful

To co jest piękne...


#1 Dzisiaj 18:40:00

Rijo

Adminiu¶;)

Sk±d: Kielce
Zarejestrowany: 26-11-2009
Posty: 1002
Punktów :   

Champions League 2009/10

Tu będziemy rozmawiać o tym prestiżowym trofeum. Macie jakich¶ faworytów? Albo inaczej: Komu kibicujecie? Ja np. kibicuje "Czerwonym Diabłom"(chyba każdy wie komu? ). Ale faworyt tych rozgrywek według mnie to albo oni, Real Madryt, Barcelona albo Chelsea. Porto może namieszać ale raczej nie wiele... Wypowiadajcie się!

EDIT: I jeszcze Juve może wygrać . W końcu maj± Diego i Del Piero!

Offline

 

#2 Dzisiaj 18:40:00

piter-97

Zbanuje cię!

Zarejestrowany: 26-11-2009
Posty: 36
Punktów :   

Re: Champions League 2009/10

Ja wiesz komu kibicuje oczywi¶cie Barcelonie ale to, że wygrała w tamtym roku nie oznacza , że w tym też wygra.
Z tych wszystkich klubów co wymieniłe¶ każdy może wygrać, ale moim zdaniem Porto i Juve maj± najmniejsze szanse, choć nie wykluczam , że wygrac mog±.No i jeszcze Bayern Monachium może namieszac, ale z nim jest tak jak z Juve i Porto.

Offline

 

#3 Dzisiaj 18:40:00

Rijo

Adminiu¶;)

Sk±d: Kielce
Zarejestrowany: 26-11-2009
Posty: 1002
Punktów :   

Re: Champions League 2009/10

Kurde... Juventus odpadł <szok>. Czyli Bayern gra dalej. Niezła forma Bawarczyków. CSKA Moskwa na stówę nie wygra tych rozgrywek, bo kogo by wylosowała to musiałby się stać cud żeby wygrali... A tak w ogóle to ćwierćfinały będ± emocjonuj±ce...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simr201019.pun.pl www.crashday-pbf.pun.pl www.pokemon-fusion.pun.pl www.anielskametanoia.pun.pl www.crimecraftforum.pun.pl