Football - There is beautiful

To co jest piękne...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 Dzisiaj 18:40:00

Rijo

Adminiuś;)

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 26-11-2009
Posty: 1002
Punktów :   

Liga Mistrzów: 2009/10

BUKMACHER: bwin.com

Moim zdaniem można pokusić się na granie Wolfsburga. Manchester już przed meczem z West Hamem miał problem z obroną (6 kontuzji) we wspomnianym meczu kontuzji nabawili się Gary Neville i We Brown ( w końcówce stoperami byli Carrick i Evra ) Jak wiadomo gracze z Old Trafford mają już pewny awans do dalszej fazy rozgrywek,a ekipa mistrza Niemiec musi walczyć do końca. Forma Wolfsburga jest delikatnie mówiąc słaba,ale w końcu muszą zacząć grać na miare swoich wysokich umiejętności. Mecz z Manchesterem (a raczej jego rezerwami) może być ku temu kapitalną okazją,którą Wolfsburg jeżeli chce awansować musi wykorzystać.

Typ: Wolfsburg kurs 2,4 Fortuna

Drugim meczem,który wpadł mi w oko jest Milan,który o dziwo przed ostatnią kolejką nie jest jeszcze pewny awansu. Milan po bardzo słabym początku sezonu złapał rytm(passa 5 czy 6 meczów zwycięstw z rzędu w lidze) Wczoraj pozamiatali Sampdorie w 25min. 3-0 i takim też wynikiem skończył się ten mecz. Jedyne co mnie martwi to jakaś kontuzja (?) Ronaldinho,który opuścił boisko już w 35 min.
Co można powiedzieć o rywalu ze Szwajcarii? Tylko tyle,że są na przeciwnym biegunie niż ekipa z Mediolanu po 6 meczach z rzędu bez zwycięstwa wygrali z czerwoną latarnią ligi Aarau 2-0 by tydzień później przegrać z ekipa z Grasshopper. Zajmują bardzo niskie 7 miejsce w lidze z gigantyczną stratą do lidera.

Typ: AC Milan kurs 1,42 Fortuna

Offline

 

#2 Dzisiaj 18:40:00

Rijo

Adminiuś;)

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 26-11-2009
Posty: 1002
Punktów :   

Re: Liga Mistrzów: 2009/10

Aj... nie trafiłem z tym wolfsburgiem...


Spotkanie: VFB Stuttgart - FC Unirea Urziceni
TYP: x2
Kurs: 2,35
Buk: Bet-at-home


Dzisiaj u naszych zachodnich sąsiadów wielki pojedynek pomiędzy Stuttgartem oraz gośćmi z Rumunii. Stuttgart w lidze niemieckiej zajmuje dopiero 16 lokatę z 2 wygranymi 6 remisami oraz 7 porażkami! Drużyna z niemiec jest w dołku z którego cieżko im się podnieść. Unirea pod wodza Petrescu w lidze graja bardzo dobrze zajmuja 3 lokate z bilansem 9 wygranych,4 remisy,3 porazki. Ekipa Dana Petrescu ma duży potencjał oraz dobra formę, myśle ze dzisiaj stawia wielki opór chłopakom z zachodniej granicy. Stuttgart z lekkimi problemami kadrowymi nie powinien wygrać tego meczu. Stawiam na 1:0 albo 2:1 dla Rumunów !


Spotkanie: Liverpool-Fiorentina
Typ: GOŚCIE STRZELĄ BRAMKĘ
Kurs: 1.40 (Expekt)


Spotkanie drużyny która pożegnała się już z LM z drużyną która ma teoretyczne szansę na wyjście z grupy. Aby jednak Fiorentina wyszła musi coś ustrzelić. Myślę że Liverpool który tak jak pisałem szans na awans już nie ma, odpuści ten mecz wiedząc że w weekend czeka ich ważne spotkanie z Arsenalem. Włosi w ostatnich 6 meczach na wyjazdach w 5 strzelali przynajmniej jedną bramkę, dlatego myślę że powalczą z Liverpoolem i padnie przynajmniej jedna bramka. Dla tych których kurs nie zadowala polecam typ: ILOŚĆ BRAMEK W SUMIE - 2 lub 3. z kursem 1.95

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.downloadjava.pun.pl www.channeldisney.pun.pl www.gra-metin2.pun.pl www.pwsz-ekonomia.pun.pl www.mbkserv.pun.pl